Sosyal Medya

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Teknolojinin bu denli yaygınlaştığı çağımızda artık küçük çocukların bile ellerinde akıllı cihazlar görmek olağan. Tabi akıllı cihaz demişken, her bireyin akıllı cihazlarda kullandığı bireysel sosyal medya hesapları mevcut.

Düşündüğümüzde, bir hedef kitleye ulaşabilmek adına en kolay ve en düşük maliyetli platformlar sosyal medya hesapları oluyor … Tam da bu yüzden markanızın reklamını yapabileceğiniz en iyi platform da yine sosyal medyalar oluyor… Markanızın sosyal medya tanıtımı ne kadar güçlü ve profesyonel olursa müşterilerin markaya olan güveni o denli artacaktır. İşte bu noktada HD Bilişim’in uzman ekibi olarak devreye giriyoruz…

HD Bilişim ekibi olarak, planladığımız strateji ile sizi sosyal medyada aktif hale getirip marka gücünüzü arttırmayı hedefliyoruz.

  • Markanızın sosyal medyadaki takip ve iletişim sürecini yönetiyoruz.
  • Marka değerlerini yansıtan içeriklerin paylaşımını , reklamlarının ön plana çıkarılmasını, müşterilerden alınan geri dönütleri yönetiyoruz.
  • Markanızın, hizmetlerinizin, ürünlerinizin tanıtımını yapmak amaçlı kampanyalar, yarışmalar düzenliyoruz.
  • Markanızın performansını  düzenli olarak size raporluyoruz.
  • Markanın itibari açısından önem arzeden diğer konu ise müşteri memnuniyeti. Müşterilere aktif olarak geri dönüşler sağlayıp markanın ciddiyetini ve hassasiyetini ortaya koyuyoruz. Müşterinin markaya güvenini arttırıyoruz…
  • Sosyal medya yönetimi ve reklamlarını yönettiğimiz markanızın performansını aylık raporlar hazırlayarak size sunuyoruz.
  • Markanız hakkındaki olumsuz yorumları tespit edip o konular ile ilgili sizi uyarıyoruz ve kalitenizin artmasını sağlıyoruz.

Detayları görüşmek için HD Bilişimin profesyonel müşteri temsilcisi ile iletişime geçiniz